Yaşam

Televizyonların Popüler İsmi Burcu Esmersoy Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

Ekranların sevilen yüzü Burcu Esmersoy, ‘Burcu ile Hafta Sonu’ programını bitirdikten sonra FOX TV ekranlarında yepyeni bir programla seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Karım Yok’ programı ile ekranlara dönen keyifli sunucunun yeni programının yayın tarihi şu an için kesinlik kazanmadı. Peki Burcu Esmersoy nasıl bir program sunacak?

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Ekranların sevilen ismi Burcu Esmersoy, her cumartesi Star TV ekranlarında ‘Burcu ile Hafta Sonu’ programı ile izleyici karşısına çıktı.

Uzun süredir devam eden program bir ay önce sona erdi. Şimdi ise sunuculuğunu üstleneceği yeni programı “Karım Yok” ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan ‘Karım Yok’ programında toplam 12 yarışmacı 10 hafta boyunca günde yaklaşık 8 saatini sürprizlerle dolu bir evde geçirecek.

Heyecanın hiç eksik olmayacağı yarışta yarışmacılar yetenek, zeka ve stratejilerini kullanarak büyük ödülü kazanmak için yarışacak.

Öte yandan rekabeti kazanmak için haftanın 5. günü gerçekleşecek elemeleri de başarıyla geçmek zorunda kalacaklar.

Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülünü alırken, yarışmanın galibi büyük ödülü alacak.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği “No Match” çok yakında FOX Ana Haber’den kısa bir süre önce hafta içi her gün Selçuk Zirveli ile FOX TV ekranlarında olacak.

haber-pazarcik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu