Haber

Turgut Altınok’tan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı mesajı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye adaylığıyla ilgili “Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığımızın İttifakı uygun görürse, aday olmamı isterlerse bizden kadro istenmez, verilir. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız.”

20 yılı aşkın süredir Keçiören’de görev yapan Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatı ve Cumhur İttifakı’nın kendisine görev vermesi halinde adaylığı kabul edeceğini bildirdi.

“Vatandaş istiyor, halk istiyor, anket istiyor”

Keçiören’in bir başarı öyküsü olduğunu ve 20 yıldır ilçede misyon yaptığını anlatan Altınok, “Buradan Cumhuriyet Kulesi’ne girin, Türkiye’de örneği olmayan bir belediye, iş ve hizmet belediyesi var. .Defol buradan çocuk genç yaşlı doğa spor sanat kültür tarihi geçmişimiz nice güzellikleri doyasıya göreceğin ve yaşayacağın bir alandır makamlar makamlar gelir geçer eserler bırakmalıyız Arkasında hizmetler var.Yani Ankara’yı biliriz, Ankara’yı biliriz.Adımız her seçim döneminde geçer.Vatandaş ister insan.O sandık ister.Tabii parti teşkilatımız,Cumhurbaşkanımız,Cumhur İttifakı olursa, uygun görürlerse aday olmamı istiyorlar yani bizden de aday olmamız istenmiyor.Bende böyle bir anlayış var.İnanıyoruz ki Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni hem kazanacağız hem de Ankara çok mutlu olacak. İşler, hizmetler kazandırıyor. Ankara’mızın beş yılı ne yazık ki boş laflarla heba oldu. Ankara’ya değer katacak tek bir proje yok. Yani Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin konser bütçesi yani sanatçılara verdiği bütçe kadar bütçemiz var. O kadar değil ama Ankara Büyükşehir Belediyesinden daha çok iş yapıyoruz. Hemen hemen her gün açıyoruz. Her gün temellerini atıyoruz” dedi.

“Biz Ankara’yı biliriz, Ankara da bizi tanır”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne aday olursa projelerinin hazır olduğunu belirten Altınok, “Biz kendimiz hazırız. Allah izin verirse hem Ankara’yı alacağız hem de Ankara’nın büyük işleri ve hizmetleri olacak” dedi.

Ankaralıların akşam gezmesi için Keçiören’i tercih ettiğini kaydeden Altınok, “Türkiye’nin en büyük şelalesi Keçiören’de. Şelale ama bu bir yapaylık” diyen Halkımızın bu sıcakta serinlemek için Antalya’ya gitmesine gerek yok. Uzağa gitmeye gerek yok. Elli dönümlük bir alan üzerinde lavanta bahçemiz ve gül çiçek bahçemiz var. Burada da Isparta’ya gitmeye gerek yok. Keçiörenimiz yaşayan bir gül şehridir” dedi. – ANKARA

mudanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu